قبل از اینکه در مورد این بخش صحبت کنیم لازم است خاطر نشان شود که با توجه به سهولت و سرعت روش پرداخت اینترنتی و تهیه ساز و کارهای استفاده از این روش در سامانه، بهتر است به جای استفاده از روش های دیگر، برای پرداخت وجه پیش فاکتور ها، از روش پرداخت اینترنتی استفاده نمایید.

در صورتی که وجه مربوط به پیش فاکتور را از یکی از روشهای( مراجعه به بانک طرف قرارداد یا واریز به حساب از طریق دستگاه های خودپرداز) به حساب ( ۶۰۶۳۷۳۱۰۶۲۰۶۴۳۳۳ ) واریز نموده اید، لازم است برای اعلام پرداختی خود، مشخصات مربوط به فیش واریزی را در بخشی که با همین عنوان در سامانه طراحی شده است، ثبت نمایید و یا با واحد فروش در تماس باشید .

همانطور که در تصویر بالا ملاحظه می کنید برای ثبت فیش واریزی می بایست فرم مربوطه را تکمیل نمایید.
نکته مهم در این بخش آن است که شما تنها یک بار می توانید برای هر پیش فاکتور این فرم را تکمیل نمایید. بنابراین در تکمیل این فرم دقت لازم را مبذول فرمایید.

در صورتی که وجه مربوط به پیش فاکتور را از طریق خود پرداز به حساب شرکت واریز نموده اید در تکمیل فرم حتما ۴ رقم آخر کارت خود را وارد نمایید.

در فیلد مبلغ واریزی در صورتی که مبلغ وارد شده از مبلغ پیش فاکتور کمتر باشد، سیستم به شما اخطار خواهد داد، لذا خواهشمند است در زمان واریز وجه به حساب و همچنین ثبت مبلغ واریزی دقت فرمایید.

در صورتی که اطلاعات مربوط به فرم به درستی وارد شده باشد پس از کلیک بر روی دکمه تایید و ثبت اطلاعات پیغامی مبنی بر موفقیت آمیز بودن عملیات به شما نشان داده خواهد شد.

همکاران ما در بخش پشتیبانی فروش در اسرع وقت ( حداکثر یک روز کاری ) اطلاعات ثبت شده فیشهای واریزی را بررسی و در صورت تطابق این اطلاعات با اطلاعات دریافت شده از بانک های طرف قرارداد صحت وجوه واریز شده تایید خواهد شد.