اینترنت رایگان public wifi2018-08-11T21:58:20+04:30

اینترنت رایگان

سرویس وایرلس عمومی Public WiFi

هات‌اسپات بی‌سیم یا Wi-Fi HotSpot، روشی برای دسترسی به شبکه‌های بی‌سیم با استفاده از Wi-Fi است که در آن کاربران بدون نیاز به استفاده از شبکه‌ی مخابراتی یا دستگاه یا نرم‌افزاری جانبی، تنها به کمک ابزار مجهز به قابلیت Wi-Fi خود می‌توانند به اینترنت دسترسی پیدا کنند. در حال حاضر شرکت‌های بزرگ ارایه‌دهنده‌ی اینترنت در سراسر جهان با ایجاد هات‌اسپات‌هایی پیشرفته در مکان‌های گوناگون، امکان دسترسی به اینترنت را در مکان‌های همگانی در بسیاری از کشورهای دنیا فراهم کرده‌اند.

شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات در راستای ارائه خدمات نوین به کاربران عزیز، در حال حاضر در مکان های مختلفی از جمله مراکز تفریحی، مراکز خرید و … اقدام به ارائه اینترنت عمومی رایگان نموده است.

برای استفاده از سرویس وایرلس عمومی (Public Wi-Fi)، کافیست در مکانهایی که پیشگامان آنها را به Public WiFi  تجهیز کرده است، کاربر  از طریق لپ‌تاپ، تلفن هوشمند یا سایر وسایل قابل حمل به این سرویس متصل شود و به گشت و گذار در اینترنت بپردازد.

استفاده از اینترنت امروزه به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی همه افراد جامعه تبدیل شده است و بدون اینترنت شاهد لغو تمام مشاغل خواهیم بود. در این راستا پیشگامان در اقدامی مناسب فرصت استفاده از اینترنت رایگان در مکان های عمومی را در چند شهر استان برای هموطنان عزیز فراهم آورده است و با ارائه این امکان مسافران و عموم مردم در فرودگاه ها، بازار، پاساژها می توانند با استفاده از سیستم وایرلس از طریق موبایل، تبلت و یا لبتاب خود پس از اتصال به شبکه از اینترنت رایگان و پر سرعت استفاده نمایند، به زودی به معرفی این مکان ها خواهیم پرداخت.

Call Now Buttonتماس تلفنی