هرمزنت استوار و باصلابت در گذر زمان

گروه هرمزنت با نام تجاری فناوری ارتباطات و اتصالات امواج شبکه هرمز در سال ۱۳۷۵ در راستای توسعه فرهنگ IT در کشور و بهره مندی اقشار مختلف جامعه از سرویس های اطلاعاتی و جهت حضوری فعال و موثر در این عرصه به صورت سهامی خاص در استان هرمزگان تأسیس شد.
هرمزنت ابتدا فعالیت خود را تحت عنوان گروه پیشگامان هرمزگان و به نمایندگی از ابن شرکت آغاز و پس از آن با عنوان فناوری ارتباطات و اتصاالت امواج شبکه ی هرمز و نام تجاری هرمزنت فعالیت خود را ادامه داده است و هم اکنون شریک تجاری شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات دارای مجوز FCP به شماره ثبت 6524 هرمزگان می باشد .

تنوع سرویس های اینترنتی ، سرعت و کیفیت مناسب، اتصال بی وقفه به شبکه اینترنت، امکان بهره گیری از تمام پروتکل های اینترنتی و پشتیبانی ۲۴ ساعته، از مزیت های گروه پیشگامان هرمزگان برای ارائه سرویس به مشتریان بوده و توانسته است این شرکت را به شرکتی پویا و موفق در این عرصه مبدل سازد.

ـــــــ خدمات هرمزنت در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات

  • خدمات در حوزه اینترنت شامل تلفن ثابت و LTE-TD و ...
  • خدمات شبکه شامل نصب و راه اندازی زیر ساخت و...
  • خدمات طراحی سایت و دیتاسنتر
about-hormoznet

مورد اعتماد مشتریانمان هستیم

سابقه کاری

0 +

مشترکین فعال

0 +

پاپ سایت ها

0 +

هیئت مدیره هرمزنت

mr-mohammadi
جناب آقای

محمد محمدی

بنیانگذار ، رئیس هیئت مدیره
و مدیرعامل

mr-namvar
جناب آقای

بهنام نامور

بنیانگذار ، نائب رئیس هیئت مدیره 
و مدیرفروش

mr-aqili
جناب آقای

سیدمحمدعقیل زاده

بنیانگذار و مشاور
حوزه شبکه وخدمات وایرلس

mr-shiravani
جناب آقای

عبدالطیف شیروانی

بنیانگذار و مدیرمالی

هدف و رسالت هرمزنت

ما در گروه پیشگامان هرمزگان ( فناوری ارتباطات و اتصالات امواج شبکه هرمز) و با نام تجاری هرمزنت در سراسر استان هرمزگان و جزایر تابع آن و همچنین بخش هایی از استان سیستان و بلوچستان با سابقه ای نزدیک به ۲۰ سال فعالیت در حوزه ی خدمات شبکه و اینترنت آماده ی خدمات رسانی به همشهریان و هم استانی های عزیز هستیم و مفتخریم که به تازگی گستره ی خدمات رسانی خود را تا بخش هایی از استان فارس افزایش داده ایم و می توانیم در خدمت   شما عزیزان باشیم.
ما در هرمز نت نماینده و شریک تجاری شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات  ، در استان هرمزگان هستیم. و پـس دریافـت مجـوز FCP از سـال 96-97 خدمـات خـود را در حوزه تلفن ثابـت و LTE-TD گسـترش دادیـم کـه اسـتان هرمـزگان از اولیـن اسـتان های ارائه دهنده ی این خدمات در کشـور اسـت.
همچنین هرمزنت اولین دیتاسنتر خصوصی  در جنوب کشور است که با تکیه بر دانش فنی متخصصین خود علاوه بر ارائه خدمات اینترنت اختصاصی و اشتراکی  آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در حوزه هایی همچون طراحی سایت، هاست و سرور می باشد.
هـدف مـا ارائـه خدمات باکیفیت به تمام اقشـار جامعه جهت بهبود و افزایش کیفیت سطح زندگی همشهریان و هم استانی های عزیزمان بوده و برای رسـیدن به آن تمام تلاشمان را می کنیم.

غرض نقشی است کز ما باز ماند .

امضا

مشتریانی که مورد اعتمادشان بوده ایم

با سرویس ها و خدمات هرمزنت با خیال راحت و بدون دغدغه به توسعه کسب و کارتان بپردازید